На чемпіонаті України з панкратіону волиняни здобули 6 медалей

Волинські спортсмени з панкратіону та грепплінгу стали призерами цьогорічного чемпіонату та кубка України. За 4 дні змагань збірна волинян здобула 6 медалей.

Через карантин це перші великі змагання до яких долучилися волинськім бійці цього сезону. В загальному заліку збірна Волині здобула 4 бронзові та 2 срібні медалі.

Волинська збірна з панкратіону і грепплінгу взяла участь у чемпіонаті України з панкратіону і грепплінгу серед дітей та у фіналі Кубку України серед дорослих. Збірна складалася із дітей та дорослих спортсменів клубів GARDA, Дитячо-юнацької спортивної школи № 2 та ВОЇН.

На чемпіонат з’їхалося понад 700 спортсменів із 18 областей України. Це один із найпотужніших бійцівських змагань за останній час. Бійці з Волині взяли участь в усіх версіях змагань: боротьба в кімоно, без кімоно, ударна техніка і боротьба та сутички за правилами ММА.