Волинські спортсмени посіли восьме командне місце на чемпіонаті України з легкої атлетики Управління у справах сім'ї та молоді ОДА

Завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР. Волинська команда посіла восьме загальнокомандне місце, - повідомляють в облдержадміністрації.

У чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР, що відбувся в Луцьку, брали участь юнаки 2003 року народження та молодше.

За підсумками змагань, збірна Волинської області посіла 8 загальнокомандне місце серед 25 команд з різних регіонів України.

Друге місце у командному заліку серед ДЮСШ посіла Любешівська дитячо-юнацька спортивна школа.

Волинські легкоатлети на чемпіонаті здобули 8 медалей різного ґатунку: три золоті, дві срібні та три бронзові.

На дистанції 3000 м у спортивній ходьбі виборола золото легкоатлетка Валерія Шоломіцька, Альона Даценко здобула першість у забігові на 400 м з бар’єрами, а Юлія Петрик у забігові на 300 м.

Волинська команда здобула дві срібні медалі. Одна з них у Максима Зейналяна у десятиборстві та Юлії Петрик у бігові на 1500 м.

Почесні бронзові місця посіли Катерина Токарчук у спортивній ходьбі на 3000 м, Марія Алєйнікова у стрибках у висоту та Євгеній Літвін у метанні молота.

Нагадаємо, 11 липня у Луцьку відбувся відкритий чемпіонат з легкої атлетики серед дорослих і юніорів розпочався 11 липня у новозбудованому центрі для легкоатлетичних метань.