На Київщині посилюють заходи безпеки — Кравченко

На Київщині посилюють заходи безпеки — Кравченко

Із 28 грудня 2023 року по 6 січня 2024 року на Київщині посилюють контрдиверсійні та безпекові заходи. Таке рішення ухвалили, оскільки російські війська під час новорічних свят можуть вдаватися до нових провокацій.

Про це повідомив у Facebook голова КОВА Руслан Кравченко.

Заходи проводитимуться за участі СБУ, Національної поліції, Нацгвардії та 114 окремої бригади територіальної оборони. По всій Київщині збільшиться кількість блокпостів. Ретельній перевірці підлягатимуть місця найбільшого скупчення людей: торгові центри, супермаркети, вокзали, медичні заклади тощо.

"Така робота також сприятиме розшуковим заходам. За даними поліції, через здійснення різного роду кримінальних та адміністративних правопорушень в розшуку перебувають понад 11 тис. осіб", — сказав Кравченко.

Жителів Київщини, а також гостей області просять поставитися із розумінням до посилених безпекових заходів та можливої зупинки автотранспорту на блокпостах. Необхідно при собі мати документи, які посвідчують особу.

"Крім того, закликаю всіх бути пильними. Якщо бачите, що хтось робить фото чи відеофіксацію об'єктів оборонної чи критичної інфраструктури, не забувайте повідомляти про це правоохоронців", — зауважив Кравченко.

Раніше повідомлялося, що у Києві з 25 по 28 грудня триватимуть військові навчання за участі підрозділів Збройних сил, Національної та Патрульної поліції. Мета навчань — підвищити рівень боєздатності та взаємодії всіх структур, залучених до оборони міста. Силовики відпрацьовуватимуть пошукові та контрдиверсійні заходи, перевірки транспорту і документів.

На початок