Спецслужби Росії здійснюють нову інформаційну атаку проти українців за кордоном — ГУР

Спецслужби Росії здійснюють нову інформаційну атаку проти українців за кордоном — ГУР

Спецслужби Росії здійснюють нову інформаційну атаку проти українців за кордоном — ГУР
Фото: Известия / Зураб Джавахадзе

У Головному управління розвідки Міністерства оборони заявили, що спецслужби РФ реалізують нову інформаційну атаку, надсилаючи на телефони українців у різних державах світу повідомлення провокаційного змісту.

Про це написали в Telegram-каналі ГУР.

"Повідомлення створені у стилістиці луб'янських лінгвістів: із кліше про необхідність разом "возродіть Кієвскую Русь на зло враґам" стоять фрази на кшталт "бережіть себе та своїх рідних"/"сохранім жизні людєй" — кремлівська пропаганда і погроза в одному реченні. Наприкінці меседжів — факсиміле московських спецслужб: "Із Россії с любовью", — зазначили у відомстві.

В ГУР пояснили, що чергова російська інформаційна атака проти українців за кордоном спрямована на залякування, деморалізацію і дезорганізацію людей.

Як додали розвідники, водночас використання подібних методів свідчить про "жанрову кризу чекістів, на яких Кремль покладає завдання інформаційно-психологічного впливу на українців".

Пропаганда РФ проти України

У Головному управлінні розвідки Міноборони 2 серпня поінформували, що російські політтехнологи підготували новий пакет брехні, розрахований на цільові аудиторії в Україні, США, Європі та Ізраїлі.

Мета всіх матеріалів єдина — переконати українців та союзників у безперспективності опору, посіяти сумніви й протистояння в антипутінській коаліції та створити враження, що є "важливіші" проблеми.

29 серпня в ГУР заявили, що Кремль затвердив 5 фейків проти України.

17 листопада президент Володимир Зеленський заявив, що Росія прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створюючи "хаос".

На початок