Повернувся захищати Україну: у Хмельницькому попрощались з Віктором Ковальчуком

Повернувся захищати Україну: у Хмельницькому попрощались з Віктором Ковальчуком

У Хмельницькому сьогодні, 27 грудня, попрощалися із 48-річним військовим Віктором Ковальчуком. Він був родом із села Пирогівка Віньковецької громади. Під час повномасштабного вторгнення приїхав із-за кордону та став на захист України.

Про це Суспільне Хмельницький розповів син загиблого Сергій Ковальчук.

"Вольовий дуже, навіть пам’ятаю такий випадок, що він порвав зв’язки на ногах, і я кажу: "Я поміняю тебе, Вітю?", а він: "Ні, не треба". І дограв матч і ще й забив на останку гол", — так про загиблого військовослужбовця Віктора Ковальчука розповідає його вчитель Василь Писаренко. Віктор любив футбол та біг. Брав участь у шкільних змаганнях. Народився у селі Пирогівка Віньковецької громади. Віктору Ковальчуку було 48 років. У нього залишилися мати, сестра, брат та син, каже Василь Писаренко.

Повернувся захищати Україну: у Хмельницькому попрощались з Віктором Ковальчуком
На фото військовий Віктор Ковальчук. Фото: Суспільне Хмельницький

Син загиблого військового Сергій Ковальчук розповідає, батько був у Польщі під час повномасштабного вторгнення Росії. В Україну Віктор повернувся, щоб захищати її. До цього військовий досвід мав — служив в армії.

"Коли він йшов на фронт, лиш я про це знав. Мамі він сказав, що їде в Польщу, бо зрозуміло, що всі були проти, щоб він йшов. На початку війни він хотів долучитись до ЗСУ, а йому сказали: "В нас поки людей вистачає". А пішов туди вже через рік війни", — сказав Сергій Ковальчук.

Загинув Віктор Ковальчук на Запорізькому напрямку в липні 2023, розповідає його друг Руслан Гримак. Про військового каже: "Така людина, що сім’я для нього була на першому місці. Тому, я думаю, що він знайшов спокій душевний, що він пішов туди — боронити дитину, жінку".

Провести в останню путь військового прийшли, зокрема рідні, друзі та односельчани. Поховали Віктора Ковальчука на Алеї Слави, що на кладовищі у Мікрорайоні Ракове в Хмельницькому.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

На початок