Спортсмени Дніпропетровщини здобули 5 нагород на міжнародному легкоатлетичному чемпіонаті в Румунії ОДА Дніпропетровської області

Спортсмени із Дніпропетровщини вибороли 5 медалей на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій у Румунії. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Серед нагород спортсменів із Дніпропетровської області три золоті, одна срібна та одна бронзова медаль.

На турнірі розігрували нагороди серед представників близько 20 країн. Змагалися у більшості легкоатлетичних дисциплін.

Одразу двома перемогами відзначилася легкоатлетка Анна Рижикова-Ярощук. Перше "золото" – у 400-метрівці, друге – естафеті 4 по 400 метрів. Ще одна нагорода найвищого ґатунку – здобуток Михайла Кохана у метанні молота.

Спортсмени Дніпропетровщини здобули 5 нагород на міжнародному легкоатлетичному чемпіонаті в РумуніїОДА Дніпропетровської області

Срібним призером з естафети 4 по 100 метрів став Станіслав Коваленко, а "бронзовий" стрибок із жердиною виконав Артур Бортніков.

«Найпрестижніші після Олімпійських ігор офіційні змагання пройшли у румунському місті Клуж-Напока. Нашу область представляли 5 талановитих спортсменів, які змогли вибороти 5 нагород, – зазначив Олександр Пшеничников. – Відмінні результати маємо у метанні молота, стрибках із жердиною, бігових стартах».