13-річна кропивничанка стала другою на дорослому чемпіонаті України зі снукеру

13-річна кропивничанка стала другою на дорослому чемпіонаті України зі снукеру Facebook Ганни Лісовенко

13-річна кропивничанка Маргарита Лісовенко стала срібною призеркою чемпіонату України 2020 року серед жінок. Про це Суспільному розповіла тренерка спортсменки Ганна Лісовенко. Змагання відбувалися з 18 по 20 вересня в Києві.

За словами тренерки, це був перший дорослий турнір для Маргарити.

Кропивницька спортсменка вийшла у півфінал, здобувши 4 перемоги і посівши перше місце на груповому етапі змагань. У півфіналі з рахунком 2:0 обіграла майстриню спорту з міста Київ 20-річну Богдану Соломку.

Фінальний поєдинок Маргарита програла чемпіонці світу з піраміди 22-річній Любові Жигайловій з Дніпра із рахунком 2:1.

Ганна Лісовенко розповіла, що, виборовши срібну медаль чемпіонату, Маргарита виконала норматив кандидата в майстри спорту.