Вночі 20 грудня в окупованому Криму чули вибухи. Що відомо

Вночі 20 грудня в окупованому Криму чули вибухи. Що відомо

Вибухи
Вибух. Ілюстративне фото: УНІАН

У ніч на 20 грудня жителі Євпаторійського району окупованого Криму чули вибухи. Російська джерела стверджують, що у цей час нібито були дві атаки безпілотників на Центр дальнього космічного зв'язку Повітряно-космічних сил РФ у тому районі та на військову частину Прикордонної служби (ПУ) ФСБ під Алуштою.

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Як повідомив мешканець Уютного Суспільному Крим, вибухи пролунали близько 04:30 ночі.

"Вночі ми почули вибухи, це було десь в 04:30 ночі. Було кілька тихих вибухів і два більш потужних. Знайомий з Молочного теж казав, що чув вночі потужні вибухи", — зазначив він.

Водночас джерела незалежного російського Telegram-каналу ASTRA стверджують, що вночі було дві атаки на військові об'єкти окупованого Криму.

Як розповів співрозмовник видання, перша атака була здійснена близько 04:00 у селі Сонячногірське під Алуштою, де розташована військова частина 28735 ПУ ФСБ. В результаті щонайменше трьох прильотів, за попередніми даними, постраждав один співробітник Прикордонної служби ФСБ та пошкоджено антену супутникового зв'язку.

Друга атака, за даними джерел ASTRA, була здійснена ракетами Storm Shadow близько 05:00 по 40-й окремому командно-вимірювальному комплексу у складі Головного випробувального космічного центру імені Г.С. Титова Повітряно-космічних сил РФ (в/ч 81415).

"По території центру було зафіксовано щонайменше 2 прильоти, пошкоджено 1 одиницю військової техніки. Постраждалих немає", — йдеться у повідомленні.

Відстань від Уютного до Вітиного становить 11 кілометрів, а від Молочного — 6 кілометрів.

Відстань від Вітиного до Молочного та Уютного Євпаторійського району Криму
Відстань від Вітиного до Молочного та Уютного Євпаторійського району Криму. Джерело фото: google maps

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок