У Дніпрі провели рейд місцями продажу ялинок: чи виявили порушників

У Дніпрі провели рейд місцями продажу ялинок: чи виявили порушників

У Дніпрі представники департаменту торгівлі та реклами провели рейд місцями продажу ялинок. У продавців хвойних перевіряли документи на дерева та дозволи на реалізацію товару.

Чи виявили порушників та який штраф передбачено за незаконний продаж — у матеріалі Суспільного.

Іван продає ялинки з приватних підприємств. Чоловік розповів: для них бірки зі штрих-кодом не обов’язкові. Однак вирішив їх повісити, аби люди могли перевірити звідки хвойні.

У Дніпрі перевірили точки продажу ялинок
Продавець ялинок Іван. Фото: Суспільне Дніпро

"За цим штрих-кодом можна дізнатися саме походження, звідкіля привезена, назву фермерського господарства чи приватного підприємства", — сказав продавець.

Перевірили й точку продажу Олександра. Чоловік перший рік реалізує ялинки. Дерева привозить із Полтавської області. Каже: складно було отримати документи для продажу, їхній збір зайняв приблизно три місяці.

Цьогоріч інспектори ще не виявили у місті нелегальної точки продажу, розповів представник департаменту торгівлі та реклами міськради Олександр Малишко. Минулого року, за його словами, викрили чотири незаконні пункти. Крім документів на хвойні, продавець повинен укласти договір для продажу ялинок.

Наскільки легально продають ялинки у Дніпрі
Представник департаменту торгівлі та реклами міськради Олександр Малишко. Фото: Суспільне Дніпро

"У період новорічних свят такі рейди проводять на постійній основі. Легальні точки здійснюють свою діяльність на території міста на підставі договору, укладеного з комунальним підприємством "Дніпровські активи", — сказав посадовець. Він додав: за незаконний продаж хвойних передбачено штраф від понад пів тисячі до 1700 грн. Цьогоріч зі 117 офіційних точок продажу функціонують близько 70. Перевірки проводитимуть до першого січня.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок