Шукають тих, хто співпрацює з Силами оборони України. На ТОТ Херсонщини армія РФ глушить звʼязок під час перевірок людей

Шукають тих, хто співпрацює з Силами оборони України. На ТОТ Херсонщини армія РФ глушить звʼязок під час перевірок людей

На тимчасово окупованому лівобережжі Херсонської області останні тижні російські військові глушать мобільний звʼязок під час проведення перевірок місцевого населення.

Про це у Telegram повідомив перший заступник голови облради Юрій Соболевський.

Російські окупанти шукають людей, які співпрацюють з Силами оборони України та СБУ. У приватному спілкуванні представники ФСБ РФ обіцяють "золоті гори" за будь-яку інформацію, яка приведе до арешту потрібних їм людей, пише Соболевський.

"Попри тривалий час окупації, військові РФ не змогли придушити спротив населення та за можливості намагаються побудувати логістичні шляхи в обʼїзд населених пунктів, розуміючи, що значна частина людей допомагає звільняти Херсонщину, надаючи оперативну інформацію про переміщення ворожих підрозділів", — повідомив він.

Раніше у Центрі національного спротиву повідомили, що російські військові продовжують репресії на тимчасово окупованих територіях Херсонської області. Відряджені поліцейські зі слідчого комітету РФ провели рейд у Генічеському районі в пошуках "підпілля": перекривали село, обшукували будинки та намагались виявити інформаторів Сил Оборони України.

Також рух "Жовта стрічка" повідомив, що у тимчасово окупованому Генічеську у вищому професійному училищі №17 російські військові утримують незаконно затриманих людей.

Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube.

На початок