В бюджеті Житомира на зарплату вчителям не вистачить майже 70 мільйонів гривень

В бюджеті Житомира на зарплату вчителям не вистачить майже 70 мільйонів гривень

Зарплата вчителям Житомира
В бюджеті Житомира на зарплату вчителям не вистачить майже 70 мільйонів гривень. Житомир, 21 листопада 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

У 2024 році в бюджеті Житомирської міської територіальної громади прогнозують дефіцит грошей на виплату зарплати вчителям у сумі 67 мільйонів 100 тисяч гривень.

Про це під час презентації бюджету громади 18 грудня розповіла директорка департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Діна Прохорчук.

За її словами, в місячному еквіваленті ця цифра складає 1,2 місяця прогнозованого дефіциту.

"На жаль, на сьогодні маємо незабезпеченість від державного бюджету 67,1 мільйона заробітної плати вчителів загальної освіти, що складає 1,2 місяця. Загалом, на зарплату вчителів загальноосвітніх шкіл держава надає 614 мільйонів гривень і 16 мільйонів гривень — на фінансування приватних шкіл й інклюзивно-ресурсних центрів. На жаль, ця недостатність у 67 мільйонів змушує нас або спрямувати на ці цілі додаткові гроші впродовж року, якщо вони будуть, або ж провести заходи з економії", — сказала Діна Прохорчук .

Найбільшим розпорядником коштів в бюджеті громади є департамент освіти. Йдеться про суму у майже два мільярди гривень — це понад 56% в структурі видатків бюджету Житомирської міської громади.

Раніше Суспільне повідомляло, що 18 грудня в Житомирській громаді презентували проєкт бюджету на 2024 рік. Доходи планують на рівні понад 4 мільярди гривень. На підтримку Сил безпеки та оборони збираються закласти 285 мільйонів 900 тисяч гривень.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок