Одеські спортсменки здобули 10 медалей на чемпіонаті України із синхронного плавання

синхронне плавання
Чемпіонат України із синхронного плавання, Київ, 14-16 грудня 2023 рік. Фото: Одеська міська рада

Одеські спортсменки стали переможницями та призерками чемпіонату України із синхронного плавання, який відбувся 14-16 грудня в Києві.

Про це 18 грудня повідомили в Одеській міській раді.

Від Одеси на турнірі виступали вихованки Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву "Чорноморець". Дівчата здобули десять медалей: одну золоту, п’ять срібних та чотири бронзових.

Чемпіонкою України в сольній програмі стала Владислава Кочерба. Також вона здобула срібло у змаганнях технічних груп, довільних груп та акробатичних груп. За підсумками змагань її включили до основного складу національної збірної команди України.

чемпіонатіЧУкраїни із синхронного плавання
Плавчині Владислава Кочерба, Єлизавета Сєдова та Софія Саруханян та тренерка Ольга Ніколайчук. Фото: Одеська міська рада

Єлизавета Сєдова та Софія Саруханян вибороли срібні медалі в комбінованій програмі та бронзу у змаганнях довільних і технічних груп.

Підготувала спортсменок заслужений тренер України Ольга Ніколайчук.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області