У фіналі мала змагатися із сестрою: чернівчанка Соломія Винник стала чемпіонкою Кубка України з вільної боротьби

. Соломія Винник. Фото: Асоціація спортивної боротьби

Борчиня з Чернівців Соломія Винник виграла Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. У фіналі вона мала боротися за перемогу із сестрою Марією, однак та відмовилася від поєдинку. Змагання відбулися у Білій Церкві.

Про це повідомили на Facebook-сторінці міського управління по фізичній культурі та спорту.

Сестри Марія та Соломія Винник змагалися у ваговій категорія 57 кілограмів. Вони перемогли борчинь із Львівської, Донецької та Житомирської областей. Відтак сестри зійшлися на ринзі у фіналі змагань.

Марія Винник відмовилася від боротьби із сестрою – так перемогу здобула Соломія.

Наприкінці жовтня Соломія Винник стала чемпіонкою світу з боротьби серед спортсменів до 23 років. Раніше борчиня вже завойовувала призові місця на турнірі: "срібло" у 2021 році та "бронзу" у 2022 році. Відтак зібрала повну колекцію нагород молодіжної світової першості.

У липні сестри Соломія та Марія Винник відмовилися виступити у турнірі міжнародної федерації боротьби в Будапешті через участь росіянок. Тоді жіноча збірна борчинь з України бойкотувала турнір.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини