На Полтавщині у кота виявили сказ

На Полтавщині у кота виявили сказ

У селі Бугаївка у кота виявили сказ
pexels.com

У селі Бугаївка Полтавської громади виявили сказ у домашнього кота. Повідомлення про загибель тварини надійшло до обласної Держпродспоживслужби 15 грудня. Напередодні у кота були ознаки подібні до сказу.

Про це повідомили на офіційному сайті Держпродспоживслужби в Полтавській області.

На місце події виїхали представники ветеринарної медицини та Держпродспоживслужби. У селі провели епізоотичне обстеження та відібрали патологічний матеріал для експертизи. Результати дослідження підтвердили захворювання у кота на сказ.

З 15 грудня територію села Бугаївка оголошено неблагополучною зоною та введені карантинні обмеження. До загрозливої зони віднесли території сіл Лозівка, Пальчиківка, Гуртівка, Витівка, Червона Долина, Носівка, Макарцівка, Чорноглазівка, Трирогове, Долина Полтавської громади та села Лучки і Федіївка Решетилівської громади.

Нині в усіх селах розпочали оздоровчі заходи. Зокрема, для тварин проводять безплатні щеплення проти сказу.

Сказ – це вірусне захворювання тварин та людей, яке викликає розлади центральної нервової системи та закінчується загибеллю. Він не виліковний. Одна із профілактик цієї хвороби – це проведення щорічної профілактичної вакцинації домашніх та сільськогосподарських тварин.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок