У Києві за жорстоке вбивство затримали жителів Херсонщини та Дніпропетровщини

У Києві за жорстоке вбивство затримали жителів Херсонщини та Дніпропетровщини

У Києві за жорстоке вбивство затримали жителів Херсонщини та Дніпропетровщини
Відділ комунікації поліції Києва

Жителя Херсонщини 1990 року народження разом зі спільником з Дніпропетровщини затримали у столиці за підозрою у жорстокому вбивстві чоловіка. Спільники напоїли 33-річного чоловіка снодійним, після чого завдали численних поранень ножем і перерізали йому горло.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Києва, закривавлене тіло чоловіка без ознак життя виявили біля водойми поблизу "Академмістечка" 17 вересня близько 10:00.

На тілі жертви правоохоронці виявили численні травми, нанесені ножем, а також з'ясували, що чоловікові перерізали горло. Документів при загиблому не було, проте його особу встановили протягом години.

Згодом у Києво-Святошинському районі затримали жителів Дніпропетровської та Херсонської областей 1989 та 1990 років народження відповідно. При них виявили речі загиблого та інші речові докази, які вказують на їх причетність до здійснення злочину.

У Києві затримали жителя Херсонщини, який жорстоко зарізав чоловіка
Підозрюваних у вбивстві 33-річного чоловіка розшукали того ж дня, коли виявили тіло жертви. Відділ комунікації поліції Києва

Правоохоронці з'ясували, що підозрювані запросили свого 33-річного товариша на прогулянку до лісу, щоб відвести його подалі від людного місця і пограбувати. Вони напоїли жертву снодійним, проте воно не подіяло, тому чоловіки накинулись на загиблого з ножем. Після вбивства вони відібрали у своєї жертви особисті речі, щоб потім їх продати. Зокрема, мобільний телефон підозрювані встигли здати до ломбарду, виручивши за нього 15 тисяч гривень.

Наразі обох підозрюваних затримано, а за фактом вбивства порушено кримінальне провадження за пунктом 6 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство з корисливих мотивів). У разі доведення вини обидвом загрожує від 15 років до довічного ув'язнення.

На початок