Ізраїль повернув суворий карантин напередодні юдейського Нового року

Ізраїль повернув суворий карантин напередодні юдейського Нового року

Ізраїль повернув суворий карантин напередодні юдейського Нового року
АР

Ізраїль став першою країною світу, яка повернула загальнонаціональний карантин у перший день юдейського Нового року Рош га-Шана.

Відповідно до запроваджених правил, громадяни країни можуть залишати будинки тільки в разі крайньої потреби та мають залишатися у радіусі 1 кілометра від місця проживання, повідомляє BBC.

Окрім того:

  • в одному приміщенні можуть перебувати не більше 10 людей, група з 20 — може виходити на вулицю;
  • школи та магазини зачиняються;
  • недержавні офіси та підприємства можуть залишатися відчиненими, але не повинні пропонувати послуги, які потребують особистого спілкування.

При цьому аптеки та супермаркети продовжать працювати.

Початок карантину збігся з першим днем святкування юдейського Нового року. Традиційно свято триває тиждень, у цей період люди активно відвідують одне одного і збираються великими компаніями.

Карантин запроваджують щонайменше на три тижні. Обмеження посилили через високий рівень зараження на коронавірус — протягом останніх кількох тижнів щодня у країні фіксували більше 6 тисяч нових випадків захворювання. За час епідемії у країні від COVID-19 померли 1169 людей, близько 177 тисяч — захворіли.

Водночас, як повідомляють місцеві ЗМІ, новий локдаун викликав хвилю протестів. У відповідь на це Нетаньягу заявив, що готовий запровадити ще серйозніші обмеження.

Що відомо

Генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерреш заявив, що пандемія COVID-19 вийшла з-під контролю, та закликав до боротьби з дезінформацією про вакцинування.

На початок