COVID серед учнів та вчителів: де найбільше випадків на Рівненщині

COVID серед учнів та вчителів: де найбільше випадків на Рівненщині

COVID серед учнів та вчителів: де найбільше випадків на Рівненщині
колаж Суспільне Рівне, Укрінформ

На Рівненщині зростає захворюваність на COVID-19 серед школярів, але діти в "червоній" зоні до школи підуть. Про це на брифінгу журналістам розповів перший заступник голови ОДА Сергій Подолін. Як саме відбуватиметься навчання в умовах карантину "червоної" зони в Дубні – в РОДА поки не знають.

Станом на 17 вересня за останню добу найбільше хворих – в Костопільському районі. В цілому по області у 42-х школах є випадки захворювання на коронавірус як серед учнів, так і серед вчителів. На повній ізоляції знаходяться два заклади:

  • Лютинський НВК Дубровицького району (24 вчителі та 124 учні);
  • Ясенининський навчально-реабілітаційний центр Рівненського району (23 працівники та 40 вихованців, з яких 22 вихованці перебувають у закладі постійно).

"Загроз для життя хворих і тих, хто перебуває на самоізоляції, зараз немає. Спільно з відділом освіти ми контролюємо та моніторимо ситуацію", – каже Сергій Подолін.

За його даними, з початку навчального року в області 53 учням підтвердили діагноз Covid-19. З них за останню добу (з 16 по 17 вересня) двоє захворіли у Рівному, а у Вараській та Дядьківські ОТГ та у Рівненському районі – по одній хворій дитині. Найбільше школярів захворіло в обласному центрі  – 15 дітей, у Костопільському та Зарічненському районах – по шість, у Млинівській ОТГ – чотири дитини. 

З початку навчального року на самоізоляції перебуває 31 клас. В Рівному це 441 учень, з яких 60 додалось за останню добу. Ще 124 учні в Дубровицькому районі, 62 у школі Шпанова та 53 з Млинова.

З першого вересня від коронавірусу лікується 99 вчителів, п’ятеро з яких додалися за останню добу в місті Рівне. На ізоляції перебуває дитячий садочок в №45 міста Рівне.

Щодо змін до постанови Кабінету міністрів про роботу навчальних закладів у "червоних" зонах, то роз’яснення алгоритму дій та рекомендації повинні надійти найближчим часом, – каже Сергій Подолін. 

"Ми турбувалися, що діти не ходять в школу в Дубні. За інформацією управління освіти, там зараз канікули офіційно, які закінчуються в понеділок. Тому, думаю, за два дні ми чітко зрозуміємо алгоритм відкриття таких закладів на Дубенщині", – сказав Сергій Подолін.

Після опрацювання інформації дубенське керівництво та керівників навчальних закладів поставлять до відома щодо засобів індивідуального захисту, режиму навчання, порядку відвідування та наповненості класів за нових умов навчання. 

Авторка: Аліна Дубовська

На початок