Україна проведе матчі кваліфікації Євробаскета-2021 у спеціальних "бульбашках"

Україна проведе матчі кваліфікації Євробаскета-2021 у спеціальних "бульбашках"

Україна проведе матчі кваліфікації Євробаскета-2021 у спеціальних "бульбашках" ФБУ

Всі матчі етапу в листопаді та лютому проходитимуть у спеціальних "бульбашках".

ФІБА оголосила про зміну формату проведення майбутніх вікон кваліфікації Євробаскету-2021, в якій бере участь національна збірна України:

- Всі ігри в рамках обох ігрових вікон повинні будуть проводитися в міхурах, а не в форматі домашніх і виїзних матчів, за згодою приймають органів охорони здоров'я та відповідно до медичних протоколів ФІБА (включаючи тестування ПЛР і контрольований вхід в безпечне середовище в місті, де будуть проходити матчі).

- Кожен "бульбашка" буде складатися з 4 або 8 команд (одна або дві кваліфікаційні групи). Господарі будуть визначені на регіональному рівні і будуть оголошені пізніше.

Що відомо:

- У листопаді, збірна України, повинна була зіграти на виїзді проти Словенії (27 листопада) і вдома проти Австрії (30 листопада).

- У лютому у команди Айнарса Багатскіса були заплановані виїзний матч проти Угорщини (18 лютого) і домашній проти Словенії (21 лютого).

- У двох стартових матчах відбору, нагадаємо, наша команда на виїзді здолала австрійців (88:73) і вдома поступилася команді Угорщини (60:62).

- Раніше ФІБА оголосила про перенесення турніру з +2021 на 2022 рік. Євробаскет буде проходити з 1 по 18 вересня.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start