У Дарницькому районі прибрали стихійні смітники із вживаних шин

У Дарницькому районі прибрали стихійні смітники із вживаних шин

Район Дарниці в Києві очистили від вживаних автомобільних шин
Прибирання старих гумових коліс, Київ, 13 грудня 2023 р. Фото: Дарницька РДА/Facebook

Комунальні служби Дарницького району Києва провели рейд вулицями, щоб прибрати вживані автомобільні шини з узбіччя доріг.

Про це інформує Дарницька районна адміністрація у Facebook.

Старі колеса прибрали за адресами:

  • вул. Євгена Харченка,
  • вул. Івана Дяченка,
  • вул. Автопаркова,
  • вул. Чернігівська,
  • пров. Високовольтний.

Загалом працівники районного благоустрою знайшли, завантажили і вивезли на подальшу утилізацію понад 150 вживаних автомобільних шин.

У Дарницькому районі прибрали стихійні смітники із вживаних шин
Прибирання стихійних смітників у Дарницькому районі, Київ, 13 грудня 2023 р. Фото: Дарницька РДА/Facebook

У Дарницькій РДА пояснили необхідність прибирання міста від використаних автомобільних покришок:

"Старі колеса при контакті з водою, землею або при нагріванні сонячними променями виділяють масу хімічно активних сполук, які можуть викликати важкі захворювання", — зазначається у дописі.

Шини належать до IV класу відходів, є токсичними і вимагають спеціальних методів утилізації. Спалювати їх не можна через виділення в атмосферу небезпечних речовин.

У Дарницькій РДА запевнили, що рейди з прибирання вживаних коліс проводитимуть регулярно для повного очищення території району від шкідливої гуми.

Що відомо про заходи поліпшення благоустрою в Києві

За 2022 рік інспектори винесли понад 38 тисяч приписів щодо порушень Правил благоустрою Києва. Найбільша кількість пов'язана з незаконним встановленням тимчасових споруд, МАФів — близько 6 тисяч.

У травні цього року влада Києва почала перевірки територій після демонтажу незаконних МАФів. У КМДА планують на деяких локаціях замість колишніх торгових точок облаштувати сквери чи громадські простори.

У жовтні у Києві стартував осінній місячник із благоустрою, в межах якого оцінювали роботу комунальних служб у кожному районі міста.

На початок