Перша єврокубкова перемога в історії. "Колос" виграв дебютний матч у Лізі Європи УНІАН

Команда Руслана Костишина перемогла з рахунком 2:1.

Дебютний матч в єврокубках "Колос" грав проти грецького "Аріса". Українська команда, яка ніколи раніше не грала на міжнародній арені, поїхала в гості до греків. У матчі "Аріс" - "Колос" не було очевидного фаворита, суперники вважалися рівними.

Так воно і виявилося. У першому таймі команди голів не забили, хоча, моментів створили більше саме греки.

Проте у другій 45-хвилинці було куди цікавіше. Дебютний гол "Колоса" в єврокубках забив Андрій Богданов на 47-й хвилині прямим ударом зі штрафного.

Проте менш, ніж за 5 хвилин Бруну Гама, який свого часу виступав за "Дніпро", зрівняв рахунок.

Пізніше Денис Антюх зробив рахунок 2:1 і цей гол став переможним для команди Руслана Костишина.

Результат "Аріс" - Колос" 1:2, українська команда продовжує виступи у Лізі Європи.

"Аріс" - "Колос" - 1:2

Голи: Гама, 55 - Богданов, 47, Антюх, 63

За вихід до групового етапу "Колос" зіграє з хорватською "Рієкою".

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start