"Мотор" дав бій "Барселоні", але програв в першому матчі Ліги чемпіонів

"Мотор" дав бій "Барселоні", але програв в першому матчі Ліги чемпіонів Мотор

Запорізькі гандболісти півтори тайми грали на рівних з каталонським клубом, але все-таки програли іменитому супернику.

Перший тур Ліги чемпіонів нового сезону для "Мотору" одразу став великою перевіркою: в Запоріжжі чемпіони України приймали іспанську "Барселону".

"Барселона" одразу намагалася захопити ініціативу, але рахунок відкрив "Мотор". Гостям вдалося відігратися та вийти вперед, однак господарі намагалися не відпускати суперника далеко вперед. Перший тайм завершився з рахунком 11:13 на користь іспанців.

У другому таймі ситуація майже не змінилася. Чи не найактивнішим був Гомес у складі гостей - на його рахунку 10 голів. Увесь другий "Мотор" наздоганяв, але переломити хід зустрічі так і не вдалося - підсумковий рахунок - 25:30.

Найбільше голів у складі запоріжців закинув литовець Айденас Малашінскас (8).

Наступний матч "Мотор" зіграє 23 вересня о 19:45 на виїзді проти датського "Ольборгу".

Усі результати 1 туру групового етапу Ліги чемпіонів групи "В"

"Загреб" (Хорватія) - "Кіль" (Німеччина) 21:31

"Нант" (Франція) - "Вешпрем" (Угорщина) 24:28

"Мотор" (Україна) - "Барселона" (Іспанія) 25:30

"Цельє" (Словенія) - "Ольборг" (Данія) 29:31

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start