Як зв'язатися абонентам "Київстар" з комунальними службами Хмельницького

Як зв'язатися абонентам "Київстар" з комунальними службами Хмельницького

Як зв'язатися абонентам "Київстар" з комунальними службами Хмельницького
Фото: Суспільне Хмельницький

Збої в роботі оператора мобільного зв’язку "Київстар" створили незручності для хмельничан. Проте абоненти цього мобільного оператора, у разі виникнення аварійної ситуації, матимуть можливість зв'язатися з комунальними службами міста.

Кореспондентка Суспільне дізнавалась, як повідомити комунальні служби про аварійну ситуацію у разі відсутності зв'язку мобільного оператора "Київстар".

Офіційний сайт та поштова скринька акціонерного товариства "Хмельницькобленерго" тимчасово недоступні через непрацездатність мобільної мережі "Київстар". Про це розповіли у пресслужбі компанії. За їхньою інформацією, в посиленому режимі працює колл-центр за номерами телефонів 0-800-50-50-62 та 032-75-52-00. За цими номерами споживачі можуть звернутись у випадку відсутності електроенергії та дізнатись про очікуваний час її відновлення.

Також споживач, що має перебої з електроенергією, може подати заявку за допомогою чат-ботів Телеграму та Вайберу. Посилання на них можна дізнатися на офіційній сторінці "Хмельницькобленерго" у Фейсбуці.

В приймальні "Хмельницьктеплокомуненерго" кореспондентам Суспільного телефоном розповіли: у випадку аварійних ситуацій користувачі можуть зателефонувати на міський номер 0382-70-06-23.

Для аналогічних звернень працює й телефонна лінія "Хмельницькводоканалу" за міським номером телефону 0382-78-75-10 та мобільним 063-100-15-67. Про це розповіли в колл-центрі комунального підприємства.

У випадку неполадок з газопостачанням, навіть за відсутності мобільної мережі "Київстар", споживачі можуть зателефонувати за екстреним номером 104, розповіли в пресслужбі акціонерного товариства "Хмельницькгаз".

Якщо людина застрягла в ліфті, аварійну службу "Хмельницькліфту" можна викликати за номером 093-63-99-541. Проте, на випадок, якщо не підключений інший мобільний оператор і людина залишається без зв’язку, в ліфті є кнопка виклику диспетчера, розповіли Суспільне у "Хмельницькліфті".

Пасажирів тролейбусів у Хмельницькому просять мати при собі готівку через збій роботи у валідаторах для електронних квитків та платіжних терміналах для карток. Причина несправності обладнання – перебої мобільної мережі "Київстар". Про це розповіла заступниця директора Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" Наталія Свистун.

За її словами, готівкою пасажири можуть розраховуватись у водія. На найбільш завантажені маршрути – 7, 11 та 11а сьогодні долучили кондукторів.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок