Кому споживачі Чернігівської ТЕЦ мають сплачувати кошти за послуги після зміни компанії-управителя

Кому споживачі Чернігівської ТЕЦ мають сплачувати кошти за послуги після зміни компанії-управителя

Кому споживачі Чернігівської ТЕЦ мають сплачувати кошти за послуги після зміни компанії-управителя
ФОТО: gettyimages (Фото ілюстративне)

В опалювальному сезоні 2023/2024 послуги з постачання тепла та гарячої води з Чернігівської ТЕЦ почало надавати комунальне підприємство "Теплокомуненерго". Саме воно обслуговує споживачів замість фірми "Технова", яка орендувала ТЕЦ до цього. Тепер сплачувати за отримані послуги люди мають на рахунки "Теплокомуненерго".

Про це у коментарі Суспільному повідомив заступник директора з правових питань КП "Теплокомуненерго" Павло Руденок.

Споживачі "Теплокомуненерго" отримують платіжки з новими реквізитами, також дані оновилися в інтернет-банкінгах, каже Руденок. Проте, за його словами, люди досі можуть помилково сплачувати гроші на рахунки "Технови".

Заступник директора з правових питань КП "Теплокомуненерго" у Черінгові Павло Руденок
Павло Руденок. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Найчастіше це через те, що до цього часу надавала послуги фірма «Технова». Тільки в цьому опалювальному періоді з’явилося "Теплокомуненерго". І найчастіше споживачі просто не звертають увагу і помилково сплачують на той рахунок, який вже був. Споживачам потрібно у своїх додатках видалити фірму «Технова» зі списку оплати комунальних послуг. Надавачами послуг є саме КП «Теплокомуненерго»", – говорить Павло Руденок.

За його словами, до них звертаються споживачі з питаннями щодо переплати, яка була у них на рахунках, коли послуги надавала "Технова". "Теплокомуненерго" не є правонаступником "Технови", і тому саме цій фірмі залишаються борги та переплати, які були у споживачів.

Автоматичного перерахування грошей з рахунків "Технови" на рахунки "Теплокомуненерго" бути не може, говорить Руденок. Повернення переплат можуть вимагати лише споживачі.

"У законодавстві зазначено, що потрібно звернення споживача. Вони самостійно звертаються до фірми «Технова», а фірма вже зобов'язана повернути споживачам цю переплату на рахунки, які вони вказують в заяві, в листі, у зверненнях своїх. В якому форматі, які документи потрібні – на даний час «Технова» не повідомила".

Краще, аби на підтвердження переплати були квитанції чи платіжки, але, згідно з законодавством, достатньо має бути звернення із зазначенням рахунку, на який треба повернути гроші, говорить Павло Руденок. За його словами, КП "Теплокомуненерго" звернулося до "Технови" щодо роз’яснення алгоритму повернення грошей споживачам. Відповіді поки не отримали.

"Це буде так: або «Технова» скаже споживачам, або якщо вона відповість на наше звернення, то зазначить саме нам і ми повною мірою зможемо донести це питання до споживачів", – сказав заступник директора.

Наразі Павло Руденок радить споживачам, які хочуть повернути свої переплати, звертатися до "Технови" за офіційними контактами чи адресами.

Суспільне намагалось отримати коментар у керівника фірми "Технова" Дмитра Аркатова, але він на дзвінки не відповідає. Ми готові озвучити його позицію у наступних матеріалах.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок