Везли з Відня: до Чернівців доставили Вифлеємський вогонь миру

Везли з Відня: до Чернівців доставили Вифлеємський вогонь миру

Везли з Відня: до Чернівців доставили Вифлеємський вогонь миру
Фото: Суспільне Чернівці

До Чернівців привезли Вифлеємський вогонь миру. Представники скаутської організації "Пласт" доставили його з Відня до залізничного вокзалу у Чернівцях. Тепер пластуни поширюватимуть вогонь серед буковинців.

Про це Суспільному розповіла координаторка Вифлеємського вогню в Чернівцях Галина Стаднікова.

Передача Вифлеємського вогню – давня передріздвяна акція, яку започаткували в Австрії у 1986 році. Стаднікова каже, він символізує вогонь з місця народження Христа. Пластуни везли його з Відня – потягом Укрзалізниці роблять це вже третій рік.

"Ми розвозимо вогонь перед Різдвом людям, які потребують цього тепла. Тим паче Україна потребує цієї підтримки, цього теплого вогника та теплого слова, відчуття єднання", – каже Стаднікова.

До Чернівців доставили Вифлеємський вогонь миру
Вифлеємський вогонь миру у Чернівцях. Фото: Суспільне Чернівці

11 грудня чернівчани зможуть запалити свічку від Вифлеємського вогню з лампадки у фоє залізничного вокзалу. Опісля пластуни передаватимуть її у церкви, лікарні та школи Чернівців та області.

пластуни привезли Вифлеємський вогонь миру у Чернівці
Фото: Суспільне Чернівці

За словами Стаднікової, під час акції також збирають допомогу на різдвяні подарунки пластунам, які зараз воюють на фронті.

Що відомо про Вифлеємський вогонь

  • Вифлеємський Вогонь Миру — це міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Ця традиція існує з 1984 року. В Україні вогонь вперше з’явився у 1992 році.
  • Пласт — українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок