Між станціями метро "Деміївська" і "Теремки" можуть запустити човниковий рух

Між станціями метро "Деміївська" і "Теремки" можуть запустити човниковий рух

Човниковий рух в столичному метро
Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кадибор та керівництво КП "Київський метрополітен" на брифінгу на ст.м. "Деміївська". Київ, 9 листопада 2023 рік. . Фото: Дар’я Нематіан Золбін/Суспільне

У Києві розглядають можливість запуску човникового руху непошкодженим тунелем між станціями метро "Деміївська" і "Теремки".

Про це сьогодні, 9 грудня, під час брифінгу повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кадибор, передає кореспондентка Суспільного.

Проте, за його словами інтервал руху між поїздами становитиме до пів години.

Кандибор зазначив, що епіцентр проблеми розташований на ділянці 14 метрів між станціями "Деміївська" та "Либідська". Вже від кінця листопада тут фахівці зафіксували появу тріщин та просіданням ґрунту. Протягом останніх днів ситуація погіршилася, тріщини розширилися, а через них почала просочуватися вода. У будь-який момент міг статися обвал. Тому і вирішили закрити кілька станцій синьої гілки метро.

Нині вже почали укріплювати тунель зсередини, встановили маяки, щоб не було збільшення тріщин. Через закриття ділянки метро вдалося стабілізувати рух води, підтоплень немає, всі шість станцій сухі, повідомив очільник департаменту КМДА.

Що відомо про підтоплення київського метро

8 грудня в Києві закрили кілька станції метро у зв'язку з терміновим ремонтом на перегінному тунелі між станціями "Деміївська" та "Либідська". Поїзди їздитимуть від станції "Героїв Дніпра" до станції "Либідська".

Попередньо причиною називають розгерметизацію тунелю та появу тріщин в стінах. Київська міська прокуратура розпочала досудове розслідування через підтоплення підземки.

У метрополітені запевнили, що станції "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська", "Виставковий центр", "Іподром", "Теремки" продовжать цілодобову роботу в режимі укриття.

9 грудня Державна комісія ТЕБ та НС дозволила використовувати як укриття станції та вестибюлі закритої гілки столичного метро. Відповідним відомствам доручили додатково перевірити безпеку таких укриттів.

На початок