Ожеледиця та мокрий сніг. Якою буде погода на Дніпропетровщині найближчими днями

Ожеледиця та мокрий сніг. Якою буде погода на Дніпропетровщині найближчими днями

Ожеледиця та мокрий сніг. Якою буде погода на Дніпропетровщині найближчими днями
Суспільне Дніпро

Жителів Дніпропетровщини попереджають про погіршення погоди 9 грудня. Синоптики прогнозують налипання мокрого снігу, ожеледь та ожеледицю на дорогах. Рівень небезпечності 1 (жовтийЦе означає, що погодні умови потенційно небезпечні для населення, інфраструктури та навколишнього природного середовища. Вони можуть призвести до ускладнення роботи підприємств енергетики, комунального господарства, порушення та припинення руху транспорту.).

Про це мовиться на сайті ДСНС регіону.

9 грудня слід очікувати хмарну погоду та мокрий сніг з дощем. Також можливе налипання мокрого снігу, ожеледь та ожеледиця на дорогах. Вітер помірний, північно-східний.

Температура по області протягом доби коливатиметься від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла. У Дніпрі вночі температура змінюватиметься від 0 до 2 градусів морозу, вдень триматиметься близько нуля.

10 грудня також буде хмарна погода, невеликий мокрий сніг та дощ. Синоптики попереджають про слабке налипання мокрого снігу, місцями ожеледь ожеледицю на дорогах. Вночі та в першій половині дня туман.

Вітер помірний, східний. Температура протягом доби коливатиметься від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.

11 грудня збережеться хмарна погода. Вночі невеликий мокрий сніг, вдень невеликий, місцями помірний мокрий сніг та дощ. Місцями ожеледь та ожеледиця на дорогах.

Вітер помірний, південно-східний. Температура протягом доби змінюватиметься від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок