Що не так з тунелем метро в Києві — у Кличка дали пояснення

Що не так з тунелем метро в Києві — у Кличка дали пояснення

Міський голова Києва Віталій Кличко оглянув аварійний тунель синьої гілки столичного метро
Міський голова Києва Віталій Кличко та директор КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський оглянули проблемну ділянку тунелю метро, Київ, 8 грудня 2023 р . Фото: Скріншот з відео Віталій Кличко/Telegram

У тунель синьої гілки київського метро на ділянці між станціями "Деміївська" і "Либідська" просочується вода. Попередньо, розгерметизація сталася через порушення, допущені при будівництві.

Відео з оглядом тунелю оприлюднив у Telegram міський голова Києва Віталій Кличко.

Він разом із директором комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктором Брагінським сьогодні, 8 грудня, відвідали проблемну ділянку Оболонсько-Теремківської лінії підземки.

Що не так з тунелем метро в Києві — у Кличка дали пояснення
Віталій Кличко та Віктор Брагінський оглядають аварійну ділянку тунелю метрополітену, Київ, 8 грудня 2023 р. Фото: КМДА

Повідомляється, що рух поїздів у тунелі на станції метро "Деміївська" довелося терміново зупинити, бо після ранкової години пік на стінах з'явились нові тріщини, що загрожує безпеці пасажирів.

Що не так з тунелем метро в Києві — у Кличка дали пояснення
Тріщини в склепінні тунелю метро, Київ, 8 грудня 2023 р. Фото: КМДА

Як вважає керівник метрополітену Віктор Брагінський, цьому могли передувати кілька факторів:

По-перше, за його словами, при будівництві метро генпідрядник міг неякісно виконати роботи, зокрема, не врахувати вимоги проєкту щодо гідроізоляції тунелю.

По-друге, як нагадав посадовець, цей тунель розташований у заплаві річки Либідь, за його оправою — вода. На розгерметизацію підземної конструкції могло вплинути збільшення притоку води в річці.

Третьою причиною Брагінський називає геологічні умови. Цю ділянку метро проклали через пливуни — водонасичені породи, здатні до просідання чи переміщення.

Що не так з тунелем метро в Києві — у Кличка дали пояснення
Вода в тунелі синьої гілки метро, Київ, 8 грудня 2023 р. Фото: КМДА

Віталій Кличко зауважив, що ці перегінні тунелі між станціями споруджували в 2008-2010 роках у складних умовах: не в автоматичному, а майже ручному режимі. Тоді розрили велику ділянку глибиною 8-10 метрів, яка наразі пропускає воду.

Що не так з тунелем метро в Києві — у Кличка дали пояснення
Вода на стінах тунелю метро, Київ, 8 грудня 2023 р. Фото: КМДА

За його словами, рідина тисне на стінки тунелю, він деформується, тріскається і ще більше руйнується. А коли йде потяг, цей процес прискорюється.

Що не так з тунелем метро в Києві — у Кличка дали пояснення
Тріщини в тунелі метро на станції "Деміївська", Київ, 8 грудня 2023 р. Фото: КМДА

Як зазначив міський голова, нині фахівці досліджують причини аварійної ситуації, що виникла в тунелі синьої гілки метро.

За попередніми розрахунками, відновлювальні роботи на цій ділянці метрополітену можуть тривати до 6 місяців. Їх проводитимуть на поверхні.

Що відомо ремонт тунелю метро

У Києві у зв'язку із терміновим ремонтом на перегінному тунелі між станціями "Деміївська" та "Либідська" закрили кілька станції метро. Поїзди Оболонсько-Теремківської лінії з 8 грудня їздитимуть від станції "Героїв Дніпра" лише до станції "Либідська".

Нововведення планували впровадити з 9 грудня, однак з міркувань безпеки рух в аварійному тунелі зупинили вдень 8 грудня.

Міська влада пообіцяла запустити рух наземного транспорту впродовж двох годин після закриття шести станцій підземки.

У Київському метрополітені запевнили, що ст. м. "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська", "Виставковий центр", "Іподром", "Теремки" продовжать цілодобову роботу в режимі укриття.

На початок