Скільки вболівальників зможуть прийти на перший тур німецької Бундесліги

Скільки вболівальників зможуть прийти на перший тур німецької Бундесліги

Скільки вболівальників зможуть прийти на перший тур німецької Бундесліги Associated Press

Стала відома кількість людей, які зможуть побувати на матчах дебютного туру чемпіонату Німеччини, який проходитиме вже цими вихідними.

Слідом за Лігою 1, АПЛ та Ла Лігою повертається і Бундесліга. Новий сезон 2020/21 розпочнеться із глядачами, але на стадіони можна буде впускати не більше 20% відсотків від усієї вміщуваності трибун.

Це експеримент Міністерства охорони здоров'я ФРН, який продовжуватиметься до кінця жовтня. В разі, якщо експеримент буде вдалим і захворюваність не підвищуватиметься, відсоток вболівальників на трибунах може бути збільшена.

Так, наприклад, на "Альянц-Арену", де грає "Баварія", зможуть прийти 15 004 уболівальника. При цьому, стадіон вміщує 75 024 місця. Дортмундська "Боруссія" зможе впустити на "Зігналь-Ідуна Парк" 16 273 людини (при місткості арени у 81 365 місць).

Скільки вболівальників зможуть прийти на 1 тур німецької Бундесліги

1-й стовпець - назва команди, 2-й - місто, 3-й - показник захворюваності на COVID-19 на 100 000 населення, 4-й - загальна місткість трибун, 5-й - 20% від усієї кількості

При цьому, кількість місць вказана без гостьових уболівальників та стоячих місць, оскільки цього влада, поки, не дозволила. До того ж, ультрас "Боруссії" (Дортмунд) самі відмовляються повертатися на трибуни через те, що їхня трибуна буде закритою до наступних змін у цьому експерименті.

Натомість, якщо показник захворюваності на COVID-19 в якомусь із міст перевищуватиме 35 людей на 100 000 населення, стадіони знову закриють для відвідувачів. Це вирішуватиме влада кожної Федеральної землі.

Так, наприклад, на матч першого туру між "Вольфсбургом" та "Баєром" впустять лише 500 глядачів, хоча, обіцяють, що 4 жовтня, коли відбудеться наступний домашній матч "вовків", продаватимуть вже 6 000 квитків.

Що відомо:

- Французька Ліга 1 також відчинила двері для фанатів: з початку цього сезону на трибуни впускають 5 000 глядачів, при цьому гостьовим фанатам заборонено бути присутніми на матчах;

- УПЛ також частково повертає людей на трибуни: деякі стадіони вже заповнюються від 10% до 25% із допуском вболівальників команд-гостей;

- Частково фанати повертаються і в Англії. Так, найближчого вікенду у Чемпіоншипі на трибуни зможе прийти 1 000 уболівальників.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс