Ракетна атака на Київ та область: жертв і постраждалих немає

Ракетна атака на Київ та область: жертв і постраждалих немає

Сьогодні, 8 грудня, російські війська атакували крилатими ракетами столицю та область. Усі цілі були знищені на підльоті до міста, на Київщині влучань не зафіксовано, але є пошкодження будинків.

Про це повідомили у Telegram пресслужби Київської міської військової адміністрації та Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що повітряна тривога в столиці тривала майже 2 години. Але жодна ціль не досягнула міста. Силами та засобами протиповітряної оборони усі ракети, які летіли у напрямку Києва, були знищені на підльоті до столиці.

"Інформація щодо жертв та руйнувань відсутня", — повідомив начальник КМВА ️Сергій Попко.

В області повітряна тривога тривала понад 1,5 години. У регіоні також працювали сили ППО. Влучань в об'єкти критичної або житлової інфраструктури наразі не зафіксовано. За оперативною інформацією, постраждалих немає.

"Унаслідок падіння уламків збитих цілей станом на 8:45 вже є інформація про пошкодження приватних будинків у декількох громадах області. У будинках вибиті вікна, часткові руйнації стін. Аварійні служби вже працюють", — розповів голова КОВА Руслан Кравченко.

За його словами, оперативні служби продовжують роботу з ліквідації наслідків ранкової атаки.

На початок