Самбісти Дніпропетровщини вибороли 24 медалі на чемпіонаті України

Самбісти Дніпропетровщини вибороли 24 медалі на чемпіонаті України, який відбувся на Одещині. Про це повідомив начальник управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

За його словами, змагалися кадети до 16 років, старші юнаки й дівчата та дорослі.

За майже два тижні чемпіонату на бійцівський килим вийшла понад тисяча спортсменів різних вікових та вагових категорій. Дніпропетровщину представляли 95 учасників – 18 дорослих, 54 кадети та 23 юніори.

Здобуток спортсменів Дніпропетровщини – 8 золотих, 4 срібні, 12 бронзових медалей.

«Наші кадети посіли ще й третє загальнокомандне місце та отримали бронзовий кубок. Маємо також особисті досягнення. Три спортсменки з області на змаганнях виконали норматив майстра спорту – Катерина Пиріг, Ганна Танцюра та Софія Бородінських», – зазначив Олександр Пшеничников.

За підсумками змагань, на чемпіонат Європи до Болгарії поїдуть семеро представників Дніпропетровської області.

Ще двоє юніорів відправляться до Сербії на світову першість.