Ділянку з деревами та фонтаном планують віддати під будівництво Рівнеелектроавтотрансу. Що відомо

Ділянку з деревами та фонтаном планують віддати під будівництво Рівнеелектроавтотрансу. Що відомо

План земельної ділянки Рівнеелектроавтотрансу
План земельної ділянки Рівнеелектроавтотрансу. Фото: скрин з проєкта рішень на сайті міськради

Земельну ділянку з деревами та фонтаном, площею понад 7 000 кв.м, пропонують віддати Рівнеелектроавтотрансу для будівництва споруд. Відповідний проєкт рішення опублікували на сайті міськради. У громадській організації "Екоклуб" назвали таке рішення суперечливим, адже воно начебто порушує концепцію "блакитно-зелених коридорів", яку затвердило місто.

Директор міського департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима зазначив Суспільному, що ця територія не вважається сквером, а процес будівництва — невідворотний.

Що планує міська рада

На сайті міськради опублікували проєкт рішення, де йдеться про можливу передачу Рівнеелектроавтотрансу під постійне користування земельної ділянки площею 7 032 кв. м.

На цій території, згідно з пояснювальною запискою, планується будівництво під потреби підприємства, а саме для "розміщення та експлуатації будівель і споруд міського електротранспорту". Дозвіл на розробку цього проєкту розглядатимуть на сесії міськради 8 грудня.

Ця ділянка з деревами та фонтаном знаходиться поблизу із проїзною частиною на вилиці Данила Галицького, де розташоване комунальне підприємство.

План земельної ділянки Рівнеелектроавтотрансу
План земельної ділянки Рівнеелектроавтотрансу. Фото: скрин з проєкта рішень на сайті міськради

Вулиця Данила Галицького
Вулиця Данила Галицького. Фото: скрин з google.maps

Начальник департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима зазначив, що розширення території під будівництво необхідне через збільшення траспортних засобів у місті:

"Планується розширення самого парку. У межах розширення автопарку даної території не вистачає. У нас немає іншого напрямку — розширення лише в сторону дороги. Воно все одно невідворотно — питання розширення парку. Знову ж таки, чи це сквер — це тротуарна територія. Там немає ні доріжок, ні лавок. Там скверу як такого немає".

У вересні 2023 року Рівнерада затвердила програму розвитку автомобільного транспорту загального користування на 2023 – 2027 роки. Одне із завдань програми залучення на маршрути нових автобусів.

Щороку, як ідеться в додатку до проєкту рішення, на закупівлю малогабаритних автобусів пропонують витрачати по 65 млн грн. Купуватимуть транспорт у кредит.

Позиція Екоклубу

Громадська організація Екоклуб вважає неприпустимим будівництво на цій території, яка вважається зеленою зоною:

"Проєкт передбачає розміщення та експлуатацію будівель і споруд підприємства на місці скверу із дорослими деревами. Раніше міська рада затвердила концепцію "Блакитно-зелені коридори". Намір звести "будівлі та споруди" замість зеленої зони — суперечить цьому рішенню", — йдеться у дописі Екоклубу.

Концепція "Блакитно-зелені коридори" передбачає, зокрема:

  • впроваджувати заходи з адаптації до зміни клімату;
  • дбати про збереження біорізноманіття;
  • створювати додаткові можливості для відпочинку та відновлення у зелених зонах громади;
  • планувати та втілювати розвиток сталої мобільності.

Також в Екоклубі додали, що під час сесії планується затвердження "Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату", серед цілей якого — збереження та розвиток зелених насаджень у громаді.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок