"Динамо" дотиснуло "АЗ". Український клуб пройшов далі у Лізі чемпіонів

"Динамо" дотиснуло "АЗ". Український клуб пройшов далі у Лізі чемпіонів Динамо Київ

"Динамо" обіграло "АЗ" з рахунком 2:0 у матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

У зв'язку з пандемією коронавірусу та зміщеними графіками початку єврокубкового сезону, третій раунд кваліфікації Ліги чемпіонів проходив у форматі одноматчевої дуелі. Відтак, переможець "Динамо" - "АЗ" в Києві одразу проходив у плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Результат "Динамо" - "АЗ" був визначений на початку другого тайму. Нідерландці обрізалися біля своєї штрафної, м'яч підхопив Віталій Буяльський, який віддав передачу на Жерсона Родрігеша, а той забив гол.

А на останніх хвилинах матчу "Динамо" провело результативну контратаку. Томаш Кенджьора пройшов правим флангом, подав у штрафну, а воротар "АЗ" вибив м'яч на голову Миколі Шапаренку - той пробив у порожні ворота, 2:0.

Ліга чемпіонів для "Динамо" продовжується. У раунді плей-оф кваліфікації кияни зіграють "Гентом".

"Динамо" (Україна) - "АЗ" (Нідерланди) 2:0

Гол: Родрігеш, 49, Шапаренко, 88

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start