Майже половина киян вважають найбільшою проблемою країни війну на Сході

Майже половина киян вважають найбільшою проблемою країни війну на Сході

Опитування
Майже половина киян вважають найбільшою проблемою країни війну на Сході УНІАН

49% мешканців Києва вважають найбільшими загальнонаціональними проблемами війну у східній частині України.

Про це свідчать дані опитування соціологічної групи "Рейтинг".

"49% опитаних вважають найбільшою загальнонаціональною проблемою військовий конфлікт на Сході України. Кожен четвертий-п’ятий переконані, що найбільш важливими проблемами для держави є відсутність роботи, занепад промисловості, хабарництво і корупція у владі, низький рівень зарплат і пенсій та епідемія коронавірусу", - йдеться у дослідженні.

Окрім того, війну у східній Україні опитані також вважають найбільшою особистісною проблемою. На другому місці - низький рівень зарплат і пенсій (28-30%). Окрім того, від 16% до 19% опитаних зараховують до найсерйозніших проблем неможливість отримати якісне медичне обслуговування, епідемія коронавірусу, підвищення тарифів на комунальні послуги та некомпетентність влади особисто

При цьому 42% респондентів вважають найбільшим актуальним питанням для Києва вартість комунальних послуг.

Як відзначили автори дослідження, завантаженість вулиць, неналежний рівень медицини, незаконні забудови турбують кожного третього опитаного киянина. Низька якість комунальних послуг, відсутність метро в нових районах міста та поганий стан доріг – кожного четвертого.

Опитування проводилося серед мешканців міста Києва віком від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю.  Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,8%. Терміни проведення: 4-9 вересня 2020 р.

Що відомо

Згідно з опитуванням соціологічної групи "Рейтинг", українці переважно не схвалюють дії уряду, депутатів та президента. У липні 2020 року лише 16% українців схвалили роботу Верховної ради. Водночас 73% респондентів діяльністю народних депутатів були не задоволені.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди