Вчили тримати у руках зброю. У Хмельницькому пройшов урок патріотичного виховання

Вчили тримати у руках зброю. У Хмельницькому пройшов урок патріотичного виховання

Тримали у руках зброю, сиділи у військовій техніці і їли солдатську кашу. Сьогодні, 4 грудня, у вищому професійному училищі №11, що у Хмельницькому, пройшов урок військово-патріотичного виховання.

Про це Суспільне Хмельницький розповів директор училища Василь Селізар.

Першокурсник Владислав Горищин вперше сів за кермо бойового броньованого авто. Хлопець каже: "Адреналін такий відчуваю. Все цікаво, все хочеться подивитися. Дуже радий, що приїхали військові, що дали нам змогу подивитися на це".

Учні Хмельницький
Учень хмельницького училища вчиться тримати зброю, 4 грудня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

У майбутньому, розповідає другокурсник училища Назар Дідух, планує пов’язати своє життя з армією: "Раніше я ніколи не бачив зброї й військової техніки. Цікаві відчуття, коли береш до рук зброю. Не до кінця розумієш як нею користуватися. Я думаю в майбутньому служити у Збройних Силах України. Захищати нашу державу, наш суверенітет".

Учнів пригощали кашею з польової кухні, говорить кухар-прикордонник Тарас Войцищук: "На польовій кухні, на дровах, ми приготували гречану кашу з тушкованкою. Також зробили чай".

учні хмельницький
Учням хмельницького училища показали військову техніку, 4 грудня 2023, Хмельницький. Фото: Суспільне Хмельницький

За словами військового капелана Віталія Пєвнєва, подібні заходи дають можливість долучати учнів до військової справи: "Це можливість дітей, майбутніх захисників, старшокласників, учнів ВПУ, спробувати себе у військовій професії. Поспілкуватися з військовими й зрозуміти, що за військовими майбутнє. За цією сферою сьогодні є можливість здобути фах і кар’єрний зріст".

Як розповів Василь Селізар, у вищому професійному училищі №11 навчається 480 учнів.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок