Оголосили тендер на майже 80 млн грн на ремонт 19-ї школи у Чернігові: грошей у бюджеті немає, шукатимуть донорів

Оголосили тендер на майже 80 млн грн на ремонт 19-ї школи у Чернігові: грошей у бюджеті немає, шукатимуть донорів

Оголосили тендер на майже 80 млн грн на ремонт 19-ї школи у Чернігові: грошей у бюджеті немає, шукатимуть донорів
ФОТО: Суспільне Чернігів

Тендер на понад 78 мільйонів гривень на ремонт школи №19 у Чернігові оголосило управління капітального будівництва міськради. Але у міському бюджеті таких грошей немає, тому планують залучати благодійників та інших донорів.

Про це у коментарі Суспільному розповіла начальниця відділу публічних закупівель управління капітального будівництва міськради Оксана Сердечнюк.

За її словами, тендер оголосили 1 грудня 2023 року. У бюджеті Чернігова на цей рік заклали близько чотирьох мільйонів гривень на ремонт чернігівської школи №19. Решту коштів шукатимуть поза міським бюджетом.

"Попередні дві черги робіт вже виконано. На реалізацію цієї черги коштів не має. У зв’язку з тим, що обсяг — 78 мільйонів — це дуже великі для міського бюджету, то ми їх подаємо на субвенцію, на грантові кошти. Намагаємося залучити інші видатки для реалізації проєкту. Наразі закупівля оголошена, триває подача пропозицій", — розповіла Сердечнюк.

Як йдеться на сайті електронної системи публічних закупівель Prozorro, тендер оголосили на "Капітальний ремонт з усунення аварій в бюджетному закладі, пошкодженому внаслідок російської військової агресії будівлі Чернігівської загальноосвітньої школи І-III ступенів №19.

Як повідомила у коментарі Суспільному директорка школи Людмила Шелупець, на сьогодні заклад відновлено на 60%.

"40% треба зробити. Потрібно зробити біля 40 кабінетів, третину коридорів, чашу басейну, відремонтувати дах, систему опалення, зовнішнє утеплення та інше", — розповіла Шелупець.
Оголосили тендер на майже 80 млн гривень на ремонт 19 школи у Чернігові: грошей у бюджеті немає, шукатимуть донорів
Людмила Шелупець. ФОТО: Чернігівська міська рада

За її словами, підрахунки на потреби з відновлення школи робили у жовтні 2023 року.

"Тоді потрібно було близько 80 мільйонів. Зараз уже ця сума буде більша значно", — сказала директорка чернігівської школи №19.

Додамо, за словами Людмила Шелупець, чернігівську школу №19 росіяни обстріляли 6 березня 2022 року. Було чотири прямих влучання у заклад і вісім — на подвір’я біля школи. Під час обстрілів 12 березня 2022 року приміщення закладу були пошкоджені осколками.

В результаті обстрілів, у школі вибило всі 515 вікон, всі двері, пошкодило 80 кабінетів, приміщення актової зали, спортивних зал, коридори, центральний вхід, зруйнувало басейн, системи електро- та теплопостачання, покрівлю.

1 вересня 2023 року у чернігівській школі №19 відновили очне навчання. Наразі там у дві зміни заклад відвідує 1115 учнів.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок