На Хмельниччині ОТГ на сесії міськради планує розглянути рішення щодо відміни «червоної» зони

На Хмельниччині ОТГ на сесії міськради планує розглянути рішення щодо відміни «червоної» зони

На Хмельниччині ОТГ на сесії міськради планує розглянути рішення щодо відміни «червоної» зони Фото: Волочиська міська рада.

Депутати міської ради Волочиської ОТГ завтра, 16 вересня, на сесії мають розглянути проект рішення щодо виконання постанови Кабміну «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням COVID- 19» на території громади.

Про це Суспільному повідомили у приймальні Волочиської міської ради.

На офіційній сторінці Волочиської міської ради учора, 14 вересня, з’явився проект рішення, яке пропонується депутатам для розгляду. У ньому йдеться про те, аби визнати рішення державної комісії ТЕБ та НС, яким Волочиський район віднесли до «червоної» зони епіднебезпеки, та постанови Кабміну, за якою у такій зоні посилюються протиепідемічні заходи, такими, що не ґрунтуються на нормах Конституції України.

Також у проекті рішення йдеться про те, аби виконком міської ради, комунальні підприємства та установи забезпечили належне функціонування закладів освіти, громадського транспорту та життєдіяльність Волочиської міської громади. Також у проекті рішення пропонується суб’єктам господарювання громади на період встановленого карантину здійснювати свою діяльність відповідно до рішень місцевої комісії з питань ТЕБ і НС при Волочиській міській раді, а не відповідно до рішення державної комісії ТЕБ та НС. Щодо органів національної поліції, то депутатам пропонують рекомендувати їм не вчиняти дій щодо притягнення підприємців до відповідальності за порушення карантину.

У тому ж проекті рішення депутатам міської ради Волочиської ОТГ пропонують звернутися до міністра охорони здоров’я Максима Степанова щодо виключення Волочиської міської ОТГ із «червоної» зони.

Проект рішення міської ради Волочиської ОТГ. Скрінкопія: офіційний сайт Волочиської міської ради Волочиської міської ОТГ.

Проект рішення міської ради Волочиської ОТГ. Скрінкопія: офіційний сайт Волочиської міської ради Волочиської міської ОТГ.

Таке рішення, як пояснюється на офіційному сайті міської ради Волочиської ОТГ, було розроблене за пропозицією міського голови Костянтина Черниченка членами міської комісії ТЕБ та НС, які, проаналізувавши ситуацію в громаді та враховуючи думку жителів, бачать саме такі спільні дії в період карантину.

«На засіданні міської комісії ТЕБ та НС було заслухано інформацію головного лікаря Волочиської ЦПМСД щодо стану захворюваності в громаді. Вона є вкрай непростою. Але водночас з цим дещо незрозуміла ситуація з отриманням статистичних даних по одужавших на території нашої ОТГ та Волочиського району в цілому. А саме: наша інформація про захворілих осіб подається регулярно і в повному обсязі, а от інформацію стосовно осіб, які одужали, що передає Хмельницький лабораторний центр, надходить вкрай не регулярно та потребує деяких уточнень. Не беремось стверджувати, але це могло якимось чином стати причиною потрапляння Волочиської міської ОТГ до «червоної» зони», - йдеться у повідомленні на офіційному сайті міської ради Волочиської ОТГ.

На сайті також зазначається, що у ЗМІ з’являється інформація про «саботаж» та «безвідповідальність» влади (Волочиської міської ОТГ – авт.), але хіба по справжньому не безвідповідально залишити людей без роботи, без заробітків, дітей без освіти, а громаду без податків?

«Міська влада в будь-яких випадках завжди на перше місце ставить життя, здоров’я та добробут своїх жителів, враховує Вашу думку. Зважаючи на всі Ваші усні, телефонні та письмові звернення, з підписами цілих колективів ми вирішили винести на голосування депутатському корпусу це рішення. Так, звичайно, це вольове, відповідальне, дуже не просте рішення, і нам всім в тій чи іншій мірі доведеться відчути його наслідки. Ми завжди вас чуємо і розраховуємо на Вашу підтримку», - пояснює свою позицію влада Волочиської міської ОТГ на сайті міської ради.

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди