Жодних оновлень щодо оголошення тривог через зліт МіГ поки нема — Ігнат

Жодних оновлень щодо оголошення тривог через зліт МіГ поки нема — Ігнат

Поки нема жодних оновлень щодо тривог в Україні за зльоту МіГ
Російський винищувач Міг-31. Фото: AP Photo

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат 4 грудня повідомив, що наразі немає жодних оновлень, які стосуються оголошень тривоги після зльоту МіГів у Росії. Тривоги все ще будуть.

Про це Ігнат сказав у коментарі Суспільному.

В інтерв'ю "РБК-Україна", оприлюдненому 4 грудня, речник пояснив: керівництво держави доручило профільним міністерствам та відомствам розробити рішення щодо реагування на польоти МіГ-31К, щоби його зліт не зупиняв країну на кілька годин.

"Яким буде це рішення — не берусь казати. Ми ж і надалі будемо інформувати про загрозу. Якщо є точна інформація, що МіГ-31К не становить загрози – тоді, звичайно, не буде оголошуватись тривоги", — каже Ігнат і додає, що не завжди в Повітряних сил є розвіддані, літак підіймається з ракетою чи без, це простий переліт чи бойовий або тренувальний.

17 листопада президент Володимир Зеленський на Ставці головнокомандувача доручив запропонувати рішення, аби вильоти російських МіГ-31К не паралізували країну на години.

Починаючи з 10 листопада, тривога, яка оголошується по всій території України через зліт російського винищувача МіГ-31К (носій гіперзвукових ракет "Кинджал"), триває декілька годин. Це відбувається тому, що МіГ проходить навчання — дозаправляється в повітрі. Тож його вильоти стали тривати довше.

На початок