Корупція в Київському апеляційному суді: чотирьох суддів дозволили помістити під варту

Корупція в Київському апеляційному суді: чотирьох суддів дозволили помістити під варту

Вища рада правосуддя дозволила утримувати під вартою чотирьох суддів Київського апеляційного суду, яких підозрюють в хабарі у $35 тисяч за рішення скасувати арешт на повітряні судна.

Про це стало відомо під час засідання Вищої ради правосуддя 4 грудня.

На початку засідання усі 15 членів ВРП задовольнили прохання прокурора та дозволили тримання під вартою судді В'ячеслава Дзюбіна. Водночас запобіжний захід обиратиме суд, який розглядатиме справу про ймовірний хабар.

Самого Дзюбіна на засіданні не було. За словами адвоката, той нині перебуває на стаціонарному лікуванні. Згодом ВРП надали дозвіл на утримання під вартою трьох інших підозрюваних суддів.

"Вища рада правосуддя визнала обґрунтованими доводи подання та надала згоду на утримання вищевказаних суддів під вартою", — йдеться в повідомленні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Що відомо про викриття суддів Київського апеляційного суду

29 листопада Спеціалізована антикорупційна прокуратура та детективи НАБУ викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні хабаря у $35 тисяч за скасування арешту майна.

За даними джерел Суспільного, йдеться про таких суддів: Юрій Слива, Віктор Глиняний, Ігор Паленик та В'ячеслав Дзюбін. Вони розглядали одну з апеляцій колишнього керівника "Мотор Січ" Богуслаєва, обвинуваченого в колабораційній діяльності, спонсоруванні тероризму, перешкоджанні роботі ЗСУ та інших злочинах.

САП повідомила підозру суддям за одержання хабара в особливо великому розмірі за попередньою змовою.

На початок