США атакували бойовиків в Іраку: є загиблі

США атакували бойовиків в Іраку: є загиблі

ЗМІ
США обстріляли бойовиків в Іраку
Одна з військових баз США в Іраку, 2017 рік. Фото: АР

Внаслідок авіаудару США в Іраку біля міста Кіркук загинули п’ять бойовиків. Це сталося коли вони готувалися запустити вибухові снаряди по американським силам в країні.

Про це пише агентство Reuters.

Військовий чиновник США підтвердив "удар самооборони по безпосередній загрозі", спрямований на місце розміщення безпілотників поблизу Кіркука в неділю вдень. Ісламський рух опору в Іраку пообіцяли відповідь американцям. Угруповання взяло відповідальність на себе за кілька нападів на війська США протягом тижня.

Раніше представник американських військових заявив, що американські та міжнародні сили були обстріляні декількома ракетами в зоні висадки Румалін на сході Сирії. Втрат чи пошкоджень інфраструктури немає.

Іракські збройні угруповання заявили про понад 70 таких нападів на війська США з 17 жовтня через підтримку Вашингтоном Ізраїлю в його бомбардуванні Гази.

У листопаді США завдали дві серії ударів в Іраку. Під час цих ударів було вбито щонайменше 10 бойовиків, які були ідентифіковані як члени Хезболли та Сил народної мобілізації Іраку.

На початок