З 1 грудня на Житомирщині екстрені служби можна викликати за єдиним номером 112

З 1 грудня на Житомирщині екстрені служби можна викликати за єдиним номером 112

112
З 1 грудня на Житомирщині екстрені служби можна викликати за єдиним номером 112. Фото: сайт МВС України

З 1 грудня на Житомирщині розпочав роботу комунікаційний центр Служби 112. Відтепер екстрені служби можна викликати за єдиним номером 112.

Про це повідомила Житомирська обласна військова адміністрація.

Єдиний телефонний номер для всіх надзвичайних ситуацій — служба 112 — запрацював ще у п'яти областях України, зокрема, на Житомирщині. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"Це означає, що тепер можна викликати всі екстрені служби за єдиним номером — 112. Це дозволяє значно прискорити процес з'єднання з екстреною службою та посилює комунікацію між підрозділами", — йдеться у повідомленні.

З 1 грудня виклик екстрених служб за єдиним номером 112 доступний на Житомирщині, Вінниччині, Львівщині, Черкащині та Чернігівщині. Наступного року таку ж лінію планують запустити у Дніпрі та Одесі. Відкриття першого комунікаційного центру Служби 112 у Києві відбулося у липні 2023 року.

З 1 грудня на Житомирщині екстрені служби можна викликати за єдиним номером 112
Фото: Ігор Клименко/МВС

Раніше Суспільне повідомляло, що на Житомирщині запрацює Служба екстреної допомоги населенню 112. При цьому інші номери екстрених служб — 101, 102, 103 і 104 продовжуватимуть працювати.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок