На купівлі військових ОВДП українці заробили майже 45 млн гривень — Федоров

На купівлі військових ОВДП українці заробили майже 45 млн гривень — Федоров

Михайло Федоров
Фото: Михайло Федоров/Telegram

Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров поінформував що українці заробили на купівлі військових облігацій у застосунку "Дія" понад 44,8 мільйона гривень.

Про це Михайло Федоров написав у Telegram.

"Українці вже отримали понад 44,8 млн гривень прибутку від купівлі військових облігацій у "Дії". Військові облігації — це цінні папери. Кожна облігація — це зброя та техніка для наших захисників. Купуючи їх, ви даєте державі в борг кошти й назад отримуєте їх з відсотками. Тобто підтримуєте країну та заробляєте. Вартість однієї облігації — від 940 грн, а максимальний річний прибуток — 18%", — йдеться у дописі Федорова.

Міністр також нагадав, що у застосунку "Дія" наразі доступні військов облігації: "Євпаторія", "Сімферополь", "Ялта", "Нова Каховка" та "Севастополь".

Що таке військові облігації і як їх придбати

Військові облігації — це інвестиційний інструмент підтримки державного бюджету, доступний для громадян, бізнесу та іноземних інвесторів.

Кошти від облігацій, залучені в Державний бюджет України, використовуються на безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану — соціальні та оборонні.

16 вересня 2022 року уряд дозволив українцям купувати військові облігації через "Дію".

Кожен вівторок Мінфін проводить аукціони з продажу військових ОВДП. Купити військові облігації може кожен охочий у банків — первинних дилерів та ліцензованих брокерів. Більш докладно дізнатися про механізм придбання військових облігацій можна на спеціальному сайті Міністерства фінансів.

На початок