На Тернопільщині кількість хворих на грип та ГРВІ перевищила епідпоріг

На Тернопільщині кількість хворих на грип та ГРВІ перевищила епідпоріг

На Тернопільщині кількість хворих на грип та ГРВІ перевищила епідпоріг
Суспільне Тернопіль

На Тернопільщині захворюваність на грип, ГРВІ, включно з COVID-19, перевищила епідпоріг. Показник епідпорогу в області становить 302,5 випадки на 100 тисяч населення, а на сьогодні в області зафіксували 557,9 випадків на 100 тисяч населення.

Про це повідомила головна санітарна лікарка області Оксана Чайчук.

За словами директорки обласного департаменту охорони здоров’я Ольги Ярмоленко, з початку епідспостереження на грип, ГРВІ та COVID-19 захворіли 35 195 осіб, з них 1309 дітей. За минулий тиждень госпіталізували 88 людей, з них 18 дітей.

"Бачимо, що госпіталізовують зараз невелику кількість людей. Окрім 18 дітей, у стаціонар і лікуються здебільшого люди пенсійного віку і ті, хто пізно звернувся за допомогою", — каже Ольга Ярмоленко.

В області ситуація на грип, ГРВІ та COVID-19 є контрольованою, каже Оксана Чайчук.

"Від початку епідспостереження захворіли 4062 людини — це за 40 тиждень від початку року, який почався 1 жовтня. За 47 тиждень — це минулий, зафіксували 5682 хворих. Щодо захворюваності серед дітей — то показники знижуються упродовж останніх двох тижнів. Так, хворих дітей віком до 18 років у 41 тиждень було 2735, а у 47 тиждень — 3185. Серед школярів показник захворюваності високий — 32%, але він не зростає. На сьогодні карантинні заходи не є необхідними, у разі потреби їх можуть ввести локально, де є високий рівень захворюваності або в окремих навчальних чи дошкільних закладах".

Нагадаємо, у пресслужбі МОЗ повідомили, що Тернопільщина — одна із трьох областей України, де зареєстрували перевищення епідемічного порогу високого рівня.

На початок