"Не встиг до кінця захистити": у Полтаві попрощалися із солдатом Дмитром Москаленком

"Не встиг до кінця захистити": у Полтаві попрощалися із солдатом Дмитром Москаленком

Заупокійну молитву за загиблим військовослужбовцем ЗСУ влаштували 30 листопада у Свято-Успенському соборі ПЦУ в Полтаві. Віддати шану бійцеві прийшли із живими квітами в руках його родичі, друзі та знайомі.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного із місця прощання.

У Полтаві попрощалися із 33-річним військовослужбовцем ЗСУ Дмитром Москаленком. Солдат загинув наприкінці листопада у автокатастрофі. Це сталося у Чугуївському районі на Харківщині, повідомив офіцер відділу призову міського терцентру комплектування та соцпідтримки Роман Калина.

Дмитро Москаленко
Дмитро Москаленко. Суспільне Полтава

Дмитро народився й виріс у Полтаві. Боронити країну пішов наприкінці лютого 2023-го.

"Сам пішов. Старший син мій відразу пішов. Але він офіцер, а тоді й Діма пішов. Ішов захищати нашу рідну Україну, і так трапилося, що не встиг до кінця захистити. Казав: "Будемо жити у мирі, в добрі", каже мама загиблого воїна Дмитра Москаленка Тетяна Москаленко.

Спочатку солдат служив у військовій частині, а після поранення та лікування був переведений до Чугуївського районного ТЦК та СП на посаду водія роти охорони, повідомив офіцер відділу призову міського терцентру комплектування та соцпідтримки Роман Калина.

"Дімочка — це мого троюрідного брата синочок. Він був дуже хорошим хлопчиком. Поступливий, хороший, маму любив, за всіх турбувався, дуже добрий хлопчик був", — каже родичка загиблого воїна Дмитра Москаленка Тетяна Слинько.

У Полтаві прощаються із солдатом Дмитром Москаленком
Прощання з Дмитром Москаленком в Свято-Успенському соборі. Суспільне Полтава

Загинув солдат 26 листопада внаслідок автокатастрофи біля селища Кочеток Чугуївського району на Харківщині.

"33 роки, тільки жити. Дуже важко дітей своїх ховати. Він синочок мій, гарний, здоровий, красивий. Добрий, розумний, але так трапилось",каже мама загиблого воїна Дмитра Москаленка Тетяна Москаленко.

У Дмитра лишились мама, дружина, старший брат і шестирічний син.

"Товариш, друг. Дуже чуйна людина, переживав за родину, за місто, за країну, за цю ситуацію він взагалі переживав усім серцем. Такий молодий патріот. Це дійсно людина, яка всією душею переживала за нашу країну", — пригадує друг загиблого воїна Дмитра Москаленка Олександр Якуненко.

Поховали Дмитра Москаленка на Затуринському кладовищі біля обласного центру.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок