У Чернівцях провели новий тендер на ремонт вулиці Заньковецької: хто може виконати роботи

У Чернівцях провели новий тендер на ремонт вулиці Заньковецької: хто може виконати роботи

У Чернівцях провели новий тендер на ремонт вулиці Заньковецької: хто може виконати роботи
Фото: Марія Пайлик / Суспільне Чернівці

У Чернівцях провели новий тендер на капітальний ремонт вулиці Заньковецької та облаштування там пішохідної зони. Попередні торги не відбулися через відсутність учасників. Підприємство, з яким наразі планують укласти договір, пропонує відремонтувати вулицю за майже 48 мільйонів гривень.

Про це йдеться у тендері, опублікованому на сайті Prozorro.

Новий тендер оголосили 17 листопада. Очікувана вартість ремонту становила понад 48 мільйонів гривень. Єдиним учасником торгів стало тернопільське підприємство "Техно-буд-центр". Фірма понад 18 років займається будівництвом доріг й запропонувала відремонтувати вулицю за майже 48 мільйонів гривень.

З підприємством мають намір укласти договір.

Які роботи планують виконати

Згідно з технічним завданням, на вулиці Заньковецької та перехресті із вулицею Конституційною мають розібрати та демонтувати попереднє покриття. Також підрядник має влаштувати нове покриття з гранітних плит та укласти тактильну плитку з натурального каменю.

На вулиці мають розмістити лавиці, смітники та велосипедну стоянку. Для дерев на вулиці мають передбачити пристовбурні решітки. Також мають встановити обмежувальні стовпчики та боларди.

Крім цього, на вулиці замінять мережі. Посадять декоративну калину "Бульденеж", барбариси, луговик дернистий, кущі сеслерії, а також квіти мускарі та тюльпани.

За умовами тендеру, підрядник має відремонтувати вулицю до вересня наступного року. Раніше в інтерв'ю Суспільному заступник міського голови Василь Зазуляк розповів, якщо оберуть підрядника, то ремонт вулиці розпочнуть вже цьогоріч: почнуть із заміни мереж.

Що відомо про ремонт вулиці Заньковецької

Після капітального ремонту частина вулиці Заньковецької стане пішохідною. Це передбачено концепцією мобільного середмістя. Ідея цієї концепції полягає в тому, щоб з'єднати усі площі міста пішохідними зв’язками.

Проєкт реконструкції вулиці представили на Європейському тижні мобільності. Проєкт розробляли, відштовхуючись від наявних комунікацій.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок