"Сам написав заяву". Зеленський звільнив начальника Курилівської сільської адміністрації на Куп'янщині

"Сам написав заяву". Зеленський звільнив начальника Курилівської сільської адміністрації на Куп'янщині

Григоренко, Курилівська громада, Харківщина
Колишній начальник Курилівської сільської військової адміністрації Анатолій Григоренко. Скрін: Press Club Kharkiv/YouTube

Анатолія Григоренка звільнили з посади начальника Курилівської сільської військової адміністрації, яку він обійняв у грудні 2022 року. Президент Володимир Зеленський підписав розпорядження 28 листопада 2023 року.

Про це йдеться на сайті президента України.

Анатолій Григоренко повідомив Суспільне Харків, що сам просив його звільнити.

"Мені 60 років, це першочергово, пенсійний вік. По-друге, моя родина далеко — дружина, донька, онук, а я тут із роз'їздами. Вже рік, я в одному місці, вони — в іншому, складно. Наш будинок у Дворічній розбитий, простояв майже рік, а потім було щонайменше два влучання. Він повністю зруйнований, туди вже немає сенсу повертатися", — каже Григоренко.

Курилівка
Розбитий будинок в Курилівській громаді, Харківська область. Фото надав Анатолій Григоренко

Курилівська громада пів року перебувала під окупацією РФ, російські війська продовжують її обстрілювати. Після українського контрнаступу у вересні 2022 року начальник адміністрації займався, зокрема, питаннями гуманітарної допомоги, будматеріалів для відновлення будинків: "Я жив у Новоосиновому, з людьми, спілкувався з ними на місці".

Подоли
Обстріл Подолів на Куп'янщині, Харківщина, 24 жовтня 2023 року. Фото: Олег Синєгубов

За словами Анатолія Григоренка, 29 листопада 2023 року він складає повноваження. Він не залишиться працювати в адміністрації на іншій посаді, а поїде до рідних в іншу область України.

Кого призначать на посаду начальника адміністрації — поки невідомо.

"Є заступник, який в курсі справ. Чужих сюди не треба, тому що колектив спрацювався. На роботі чутно сміх, а значить, що люди йдуть на роботу із задоволенням. Громада працює повноцінно", — додав Григоренко.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок