Скасування маршрутки №5 у Житомирі: міськрада вноситиме зміни до існуючих маршрутів

Скасування маршрутки №5 у Житомирі: міськрада вноситиме зміни до існуючих маршрутів

Житомирська міськрада через скасування автобусного маршруту №5 у Житомирі вноситиме зміни до існуючих маршрутів, оскільки в місті не знайшлося перевізників, які хотіли б працювати на цьому маршруті.

У коментарі Суспільному заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук сказав, що перевізник, який працював на маршруті №5, не зміг далі виконувати взяті на себе зобов'язання.

"Маршрут №5 — це сполучення мікрорайону Мальованка, вулиці Бориса Тена та мікрорайону Польова. Перевізник не в змозі надалі виконувати свої функції з об'єктивних причин. Він звернувся письмово, що він залишає цей маршрут і не може надалі виконувати свої обов'язки через зростання цін на пальне, матеріали та зростання собівартості перевезення пасажирів", — каже Олександр Шевчук.

Олександр Шевчук
Олександр Шевчук. Фото: Анжеліка Нестерчук/Суспільне Житомир

Першого листопада Сергій Яценко — перевізник , який працював на маршруті №5 — розповідав, що зі зростанням вартості пального перевозити пасажирів йому стало невигідно.

"Вартість проїзду — 14 гривень, але за рахунок пільгових знижок середньоарифметична вартість проїзду становить всього лише 8 гривень. При такому зростанні вартості пального, паливно-мастильних матеріалів та й усього іншого, зрозуміло, що ми на межі зупинки", — сказав перевізник.

Сергій Яценко
Сергій Яценко. Фото: Анжеліка Нестерчук/Суспільне Житомир

За словами Олександра Шевчука, у міськраді організували зустріч з усіма перевізниками, однак перевізника, який готовий стати на автобусний маршрут №5, не знайшлося.

"Саме тому будуть внесені зміни в існуючі маршрути. У нас є критичні місця: вулиця Троянівська — там дитяча школа. Паралельно їхня школа ще знаходиться в мікрорайоні Польова — треба сполучення. І взагалі жителям мікрорайону Мальованка потрібне сполучення з мікрорайоном Польова. Тому сьогодні на робочій нараді з конкурсним комітетом ми запланували обговорення зміни до існуючих маршрутів", — розповів Олександр Шевчук.

Зупинка громадського транспорту
Фото: Анжеліка Нестерчук/Суспільне Житомир

Раніше Суспільне повідомляло, що у серпні 2022 року у Житомирі працівники міського управління транспорту і зв'язку перевірили технічний стан автобусів, що курсують маршрутом №5. Під час перевірки виявили, що на маршруті чимало автобусів, у яких пошкоджена обшивка у салоні. Тоді маршрут обслуговував ФОП Яценко.

27 листопада 2023 року Житомирська міська рада поінформувала, що автобусний маршрут №5 перестає курсувати через відмову перевізника.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок