У Гімалаях врятували робітників, які 17 днів були заблоковані у заваленому тунелі

У Гімалаях врятували робітників, які 17 днів були заблоковані у заваленому тунелі

У Гімалаях врятували робітників, які 17 днів були заблоковані у заваленому тунелі
Машини швидкої допомоги чергують біля тунелю у місті Уттаркаші в індійському штаті Уттаракханд в Гімалаях/ 28 листопада 2023 року з заваленого тунелю 41 робітника, фото: Getty Images

У Гімалаях в Індії станом на вечір 28 листопада врятували усіх робітників, які протягом 17 днів були заблоковані у тунелі в місті Уттаркаші після того, як у горах стався зсув.

Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що рятувальна операція тривала понад 400 годин. 41 робітника врятували через евакуаційну трубу. До операції були залучені понад 200 рятувальників.

Першого чоловіка дістали з-під завалів близько 20:00 у вівторок за місцевим часом. Біля тунелю чергували машини швидкої допомоги та гелікоптери, аби доправити чоловіків до лікарні.

До цього робітникам протягом 17 днів доставляли кисень, їжу, воду та ліки через водопровідну трубу, з ними підтримувався постійний контакт.

Про те, що у місті Уттаркаші в індійському штаті Уттаракханд стався обвал гірського тунелю повідомлялось 13 листопада. Працівники, які зводили у Гімалаях дорогу, тоді опинилися заблокованими під завалами.

Тунель, який будується в Уттаркаші

Тунель, який будували робітники, є частиною проєкту прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді "Шосе Чар Дхам". Це план з розбудови інфраструктури в штаті Уттаракханд і кращого доступу до ключових місць індуїстського паломництва.

Цей регіон схильний до зсувів, землетрусів і повеней. Інцидент стався після просідання землі в штаті, у чому геологи, місцеві жителі та офіційні особи звинувачують стрімке будівництво в горах.

На початок