40 будівельників чекають на порятунок після обвалу тунелю в Гімалаях

40 будівельників чекають на порятунок після обвалу тунелю в Гімалаях

40 будівельників чекають на порятунок після обвалу тунелю в Гімалаях
Рятувальники в заваленому тунелі, штат Уттаракханд, Індія, 12 листопада 2023 року. Фото: SDRF via AP

Щонайменше 40 робітників на півночі Індії чекають на рятувальну операцію: вони прокладали тунель у горах, і 12 листопада там стався обвал.

Про це пишуть CNN та Reuters.

У місті Уттаркаші в індійському штаті Уттаракханд стався обвал гірського тунелю. 40 працівників, які зводили у Гімалаях дорогу, опинилися заблокованими під завалами. Через 38 годин після події чоловіків досі намагаються дістати рятувальники. Але кажуть, їм знадобиться ще доба.

Екскаватори прибирають уламки, щоб прокласти шлях до робітників. Представник регіону Анудж Кумар сказав, що робітники розгребли близько 20 метрів уламків і мають розчистити ще 40 метрів.

Місто розташоване на півночі Індії, у гірській місцевості, на рівні 1352 м.

"Ми на зв’язку з чоловіками, що всередині. З ними все добре, ми з ними спілкуємося. Ми докладаємо зусиль, щоб витягти їх усіх", — сказав у коментарі CNN представник поліції Арпан Ядуванші й додав, що рятувальники подають кисень і воду працівникам. Reuters пише, що кисень та їжу постачають заблокованим людям через компресійні трубопроводи.

Тунель, який будується в Уттаркаші

Тунель, який будували робітники, є частиною проєкту прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді "Шосе Чар Дхам". Це план з розбудови інфраструктури в штаті Уттаракханд і кращого доступу до ключових місць індуїстського паломництва.

Цей регіон схильний до зсувів, землетрусів і повеней. Інцидент стався після просідання землі в штаті, у чому геологи, місцеві жителі та офіційні особи звинувачують стрімке будівництво в горах.

На початок