На Чернігівщині працюватимуть чотири "Дія Центри": де вони з’являться

На Чернігівщині працюватимуть чотири "Дія Центри": де вони з’являться

На Чернігівщині працюватимуть чотири "Дія Центри": де вони з’являться
ФОТО: gettyimages (Фото ілюстративне)

На Чернігівщині має з’явитися чотири "Дія Центри". Перший та поки єдиний в області ЦНАП з позначенням "Дія Центр" працює в Іванівській громаді. Також триває будівництво модульного центру у Сновській громаді. Ще по одному з’являться на території Бобровицької та Менської громад.

Про це у коментарі Суспільному повідомив радник начальника Чернігівської ОВА Андрій Подорван.

За його словами, на початку 2023 року на Чернігівщині за результатами конкурсу відібрали чотири пілотні громади для впровадження цифрових проєктів, які фінансує Швейцарія.

Андрій Подорван, радник начальника Чернігівської ОВА
Андрій Подорван. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Менська, Сновська, Іванівська та Бобровицька громади отримують системну підтримку від міжнародної програми EGAP, в напрямку доступності послуг та трансформації ЦНАПів у «Дія Центри». Це облаштування приміщень, впровадження систем енергонезалежності, забезпечення обладнанням, мобільними валізками для оформлення біометричних документів та багато іншого", — повідомив Подорван.

Додамо, що "Дія Центри" — це мережа ЦНАП, в яких запроваджені єдині стандарти щодо якості надання послуг. Це місце, де за один візит можна розв'язати одразу кілька запитів. ЦНАП може стати частиною мережі "Дія Центрів", якщо він відповідає 12 критеріям якості.

Нагадаємо, у Сновській громаді на Чернігівщині будують перший модульний "Дія Центр". Фінансує проєкт Швейцарія. На це передбачено 13 мільйонів гривень.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок