Ексдиректора-корупціонера Каховської школи на Херсонщині підозрюють у колабораціонізмі

Ексдиректора-корупціонера Каховської школи на Херсонщині підозрюють у колабораціонізмі

Обласна прокуратура, Херсон
Будівля обласної прокуратури У Херсоні. . Фото: Прокуратура Херсонсонської області/Facebook

Правоохоронці повідомили про підозру у колабораційній діяльності колишньому директору Каховської школи Херсонської області, якого звільнили з посади за прояви корупції.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Херсонської області на сайті відомства.

Відомо, що до окупації Херсонщини освітянин працював вчителем географії й вів у школі військово-патріотичний гурток. Слідчі встановили, що підозрюваний підтримував ідеї "руського миру", добровільно пішов на співпрацю з окупантами і був призначений так званим "губернатором Херсонщини" Сальдом "заступником голови Каховської ВЦА"

У його підпорядкуванні організація роботи відділів культури, спорту, у справах дітей та молоді. Також він контролює соціальну галузь та координує функціонування дошкільних та загальноосвітніх закладів, створених окупаційною владою на базі освітніх закладів територіальних громад Каховського району, йдеться в повідомленні.

За вчинене підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення воля з конфіскацією майна.

Раніше Миколаївська обласна прокуратура повідомила, що двоє псевдоправоохоронців з Херсонщини, заочно отримали підозру у колабораційній діяльності за співпрацю з російськими окупантами.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок